Prodej rodinného domu 80 m² Dolní Dvořiště

Cena: 3 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chalupy, “na samotě u lesa”, jednopodlažního rodinného domu s vestavěným podkrovím, o zast. ploše 66 m² a obytné cca 80 m², v části obce Dolní Dvořiště – Všeměřice.

Dům, zapsaný na KU jako rodinná rekreace, od pořízení stávajícím majitelem v září 2022 prošel rozsáhlou rekonstrukcí: střecha včetně zateplení, krytina (kanadský šindel), fasáda, elektroinstalace, rozvody vody, odpadů, přívod vody ze studny. odvodnění podloží. Nadále však nabízí spoustu prostoru pro vlastní seberealizaci při dokončení.

Dispozičně je objekt řešen jako 4+kk, případně 3+1. Schodiště do vestavěného podkroví, které více méně kopíruje uspořádání přízemí, rozděluje prostory na dvě části, V té severovýchodní, vpravo je prostorná kuchyň a koupelna. Vlevo v jihozápadní části pak obývák. Spojuje je nejenom chodba, ale i přístup na schodiště z obou stran. Ve vestavěném podkroví se nachází dva pokoje se šikminami a koupelna.

Voda je ze studny, odpad sveden do septiku. Vytápění bylo zamýšleno krbovými kamny, nebo klimatizační jednotkou. Celková plocha pozemku je sice “jen” 193 m², z toho zastavěná 66 m², avšak přilehlý pozemek, včetně příjezdové cesty je v majetku obce Dolní Dvořiště, kde lze předpokládat vstřícné jednání ohledně eventuálního pronájmu, či prodeje.

Všeměřice je malá vesnice v nádherné krajině šumavského rázu, nyní část obce Dolní Dvořiště v okrese Český Krumlov. Nachází se asi 6,8 km (3,5 km) na severovýchod od hraničního přechodu Dolního Dvořiště a 6 km jižně od Kaplice. Je zde evidováno 31 adres.

Možná výměna za byt, dům, či chatu vhodnou k trvalému bydlení ve Vyšším Brodě a blízkém okolí. Ev. číslo: 646725.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Dolní Dvořiště

Březen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.