Prodej rodinného domu 419 m² Praha 20

Cena: 19 755 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej velkoryse velikého domu se třemi bytovými jednotkami s připraveným podkrovím na další byt o celkové zastavěné ploše 160 m² se zahradou 480 m² v klidné části Horních Počernic. Dům je kolaudován v roce 2007, z části podsklepen. V přízemí se nachází dvě bytové jednotky, v prvním patře jedna bytová jednotka a půdní prostor je připraven na další. O vytápění domu se stará plynový kotel, voda městská s ohřevem kombinovaným plyn/elektrika, kanalizace + vlastní 25 m hluboká studna pro zalévání zahrady. Z ulice je vjezd do zahrady s parkovacím stáním, které lze rozšířit i na více aut.
Lokalita je velice výhodná, klidná ulice mezi vilkami s blízkostí metra Černý most do 10-ti minut.
Energetický štítek budovy momentálně nemáme k dispozici, proto uvádíme “G” – mimořádně nehospodárné. Nicméně budova je výborně zateplená, náklady na provoz jsou cca 3.200 měsíčně. Vřele doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 639828.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 419 m² Praha 20

Červen 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.