Prodej rodinného domu 416 m² Frýdlant nad Ostravicí

Cena: 17 900 000 Kč, Novinkou v naší nabídce je rodinný dům, umístěný v samotném centru města Frýdlant nad Ostravicí. Nejedná se pouze o prodej samotného domu, ale je zde i možnost využívat dům jako penzion, nebo jej předělat na bytové jednotky a nabízí se zde široká škála využití. jako využít kompletní stavbu s přilehlým stavebním pozemkem, který nabízí možnost rozšíření současného stavu objektu. Součástí stavby je i bytová jednotka o velikosti 120 m2 s dispozicí 3+1 a kavárna s kuchyní, kterou je možné využít jako restauraci. Na pozemku se pak nachází parkování pro hosty, posezení na terase, nebo dětská část s trampolínou a skluzavkami.

Samotný dům disponuje šesti pokoji, z toho pokoje umístěné směrem na ulici mají klimatizaci. Ve všech pokojích jsou rozvody TV a satelitu. Dům je vhodný i pro ubytování rodin s dětmi a je plně funkční, bez ukončení provozu a tak je zde možné převzít plynulý provoz a pohodlně pokračovat v podnikání. Většina zařízení může zůstat v domě, vše je na dohodě s majiteli. Celá stavba však nabízí velkou variabilitu využití. Nemusí se zde provozovat pouze penzion, ale je možné jednotlivá patra předělat na byty, kanceláře, sídlo firmy, apod. Pro dokonalou představu prostoru a jeho využití si prohlédněte přiloženou 3D prohlídku, kde můžete celou nemovitost projít v reálném prostoru celé stavby. Poté si uděláte lépe představu o rozložení jednotlivých pater a jejich možnosti využití. Samozřejmě si při fyzické prohlídce vše prohlédnete i v reálném čase.

Co se stavby týče, je po kompletní rekonstrukcí, která byla provedena v roce 2002, při níž bylo uděláno:

Nové stropy a podlahy z lehčeného betonu, mezi přízemím a prvním patrem, zhotovení komplet nových omítek, vybudování nových rozvodů elektřiny (měď), vody (plast) a topení (železo a měď). Dále jsou všechny prostory v budově zděné, kromě půdní vestavby, ta je ze sádrokartónu, 80% oken je vyměněno, (část jsou dvojskla, část jsou trojskla). Střecha má dřevěnou konstrukci ošetřenou bochemitem a je pokryta hliníkovou střešní krytinou. Budova je z půlky podsklepena. Vytápění zajišťují plynové kotle a ohřev vody je řešen jak bojlery, tak pomocí plynového kotle.

Co se okolí týče, je zde veškeré občanské vybavení, jako sportoviště, restaurace, obchody, ale i cykloztezky, po kterých se dostanete až na Ostravici, nebo klidně do Ostravy. Né nadarmo se Frýdlantu Nad Ostravicí říká brána do Beskyd, jelikož je zde máte jako na dlani.

Doporučuji prohlídku, jak tu virtuální, tak tu fyzickou, při ní Vám rád upřesním veškeré vzniklé dotazy a rád Vás provedu celou nemovitostí. S financováním Vám umíme poradit a s případnou přestavbou Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte mě, pro domluvení termínu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 416 m² Frýdlant nad Ostravicí

Květen 3rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.