Prodej rodinného domu 330 m² Řepiště

Cena: 6 050 000 Kč, Toužíte bydlet na příjemném místě, který by se mohl stát Vaším novým domovem? Máte hlavu plnou nápadů a snů, které byste rádi realizovali? Máte rádi klid, přírodu a zároveň oceníte pohodlí a dobrou dopravní dostupnost? Potom je tato nabídka určena právě Vám.
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji vilu z roku 1937, ve velmi krásné a klidné lokalitě Řepiště. Stavba zastavena plocha 130 m2 stojí uprostřed pozemku o rozloze 3.274 m2. K vile náleží pozemek o celkové výměře 7.837 m2 s toho les 4.563 m2, který se nachází v zadní časti a lemuje Vaše soukromí. V přízemí je vstupní chodba, dva pokoje, zimní zahrada, kuchyň, koupelna, samostatné WC a komora. Ve prvním nadzemním podlaží je chodba, tři pokoje, WC a technická místnost se vstupem na půdu. Dům je celý podsklepený. Na pozemku je samostatná garáž s dílnou. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, případně kotlem na tuhé paliva. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektřina, plyn a voda, odpady svedené do žumpy a trativodu, studna s užitkovou vodou. Plastová okna, zatepleny 5cm polystyren. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Dům je ihned k bydlení, pro náročné majitele možnost rekonstrukce podle svých představ možnost dvougeneračního bydlení. Potenciál budovy, respektive možné záměry s ní mohou být využití pro bydlení, podnikání, či kombinace bydlení a podnikání.
V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, školka, škola, pošta, obchod, hřiště i hostinec. Kousek dálnice, ideální spojení do Ostravy a Frýdku-Místku.
S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.
Dům je v osobním vlastnictví, garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti (není žádná forma vlastnického omezení) + bezpečný převod kupní ceny advokátní úschova.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 330 m² Řepiště

Březen 5th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.