Prodej rodinného domu 325 m² Zásmuky

Cena: 7 875 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu, dispozice 3+1 o užitné ploše 325 m². V přízemí se nachází garáž, hala, prádelna, kumbál, technická místnost, kotelna a uhelna. V 1.patře jsou tři pokoje, kuchyň, WC, koupelna s vanou, a spíž. Půdní prostor velikosti 124 m² je vhodný k vybudování dalších obytných místností. Na pozemku, který má dva vjezdy se nachází ještě další dům s číslem popisným, který je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci, popřípadě k demolici a následné využití dalšího místa. Na dům navazují zděné přístavky, které dříve sloužily k chovu hospodářských zvířat nebo uskladnění dřeva aj. Zdrojem vody je studna, odpad je sveden do septiku, teplou vodu zajišťuje bojler, k pozemku je přivedena plynová přípojka. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva.

Doubravčany jsou místní částí města Zásmuky v okrese Kolín ve Středočeském kraji. Nachází se asi 2 km západně od Zásmuk. Vesnicí prochází Silnice I/2 a je také součástí PID. Protéká tudy řeka Výrovka, která je levostranným přítokem Labe. Pokud Vás zaujala tato nabídka, neváhejte mě kontaktovat. V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem Vám rádi zdarma zajistíme finanční servis ve spolupráci s našimi hypotečními specialisty. Ev. číslo: 23272.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 325 m² Zásmuky

Září 17th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.