Prodej rodinného domu 320 m² Dolní Lutyně

Cena: 3 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Věřňovice – Dolní Lutyně. Stavba je rozdělena na dvě patra a sklep, přičemž v horním patře je prostor o velikosti 3+1 s terasou, samostatným WC a koupelnou a spodní patro disponuje pěti pokoji, kuchyní, WC a koupelnou. Ve spodním patře je rovněž možné mít 2 kuchyně a tím vyčlenit ještě jeden samostatný obytný prostor. Představu o prostoru Vám umožní lépe uchopit 3D prohlídka, která je uložena u zakázky. Pod úrovní domu je i sklep, který je téměř pod celým domem.

Samotná stavba je v původnějším, ale udržovaném stavu. Před cca 13 lety byly vyměněny okna za plastová a před cca 8 lety byla vyměněna střešní krytina na domě, kde původní lepenku nahradil moderní PVC materiál Fatrafol. Na terase je nově dělaná krtina v podobě lepenky. Celý dům je stavěn z cihel a tvárnic, přičemž původní stavba z roku 1918 je z cihel a přístavek z roku 1886 je z tvárnic. Stavba je suchá, udržovaná a připravena k okamžitém u použití, nebo modernizaci, se kterou jsme schopni Vám pomoci, díky partnerské stavební společnosti SváMi STAV s.r.o..

Celkově se jedná o rovinatý pozemek, na kterém je mimo zmíněného domu i garáž, kam je přivedena elektřina a nyní již nevyužité chlévy. Na pozemku dále nalezneme studnu, s užitkovou vodou a parkování.

Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva, napojený na ústřední rozvod topení. Dům je dále napojen na veškeré inženýrské sítě, mimo plynu, kdy přípojka plynu je již v zahradě a není problém jí dopojit do stavby. Kanalizace je zde řešena septikem, který je napojen do kanalizace obce.

V okolí nalezneme obchod a výborné dopravní spojení pomocí MHD, kousek od domu.

Nespornou výhodou je také možnost čerpání dotací, ať již na opláštění, výměnu oken, nebo kotle na tuhá paliva. Bližší informace Vám rádi poskytneme u osobní prohlídky, na kterou Vás tímto zveme. Financování Vám rádi nastavíme na míru, dle Vašich představ. Kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 320 m² Dolní Lutyně

Září 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.