Prodej rodinného domu 253 m² Ústí nad Labem

Cena: 4 700 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej dvougeneračního rodinného domu. Jedná se o třípodlažní objekt se sklonitou střechou, který je částečně podsklepený. V přízemí se nachází, technická místnost, kterou lze využít i jako spíž, byt 1+1 s koupelnou a WC. Dále v přízemí najdeme prostornou garáž, která je oddělená od bytu.
V prvním patře najdeme velmi pěkný a dobře řešený byt 3+kk se samostatnými pokoji, obzvlášť přistavený pokoj nad garáží je velmi povedený a díky jihozápadní straně dostatečně slunný. Dále zde najdeme koupelnu s WC a malý kuchyňský koutek. Součástí tohoto bytu je také prostorná chodba se schody do podkroví.
V podkroví najdeme velmi pěkný a útulný pokoj s chodbičku a se vstupem na půdu.
Součást domu je i nádvoří, kde se rozkládá malá zahrada, je zde možnost postavit pergolu s grilem, nebo vytvoření malé relaxační zóny.

Celý rodinný dům je cihlový se střešní eternitovou krytinou, podlahová krytina je skoro ve všech místnostech demontovaná a připravená na pokládku nové krytiny, kromě koupelen s WC, tam je keramická dlažba. Okna jsou dřevěná, zdvojená kromě místnosti, která byla přistavena, ta je zateplená a vybavená plastovými okny. Plastová okna, má také podkroví.
Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, celý dům je odkanalizovaný do veřejné kanalizace. Stav budovy je připraven na rekonstrukci. Nutná oprava části fasády.

U této nemovitosti je v případě zajmu a domluvě s majitelem, možnost provést rekonstrukci.

Dům se nachází ve velmi lukrativní části města Ústí nad Labem, v dosahu s veškerou občanskou vybaveností.

Vřele doporučujeme prohlídku této velmi zajímavé a finančně dostupné nemovitosti.

V případě zájmu se nezdráhejte kontaktovat naší realitní kancelář.

S financováním nákupu této nemovitosti vám rádi pomůžeme. Ev. číslo: 22390.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 253 m² Ústí nad Labem

Březen 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.