Prodej rodinného domu, 245 m²

Cena: 15 439 700 Kč, Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům 6 + kk se zastavěnou plochou 318 m2 a plochou pozemku 644 m2 v Nové Kyselce. Rodinný dům byl postavený v roce 2010, zkolaudovaný v srpnu 2011.
V přízemí domu je zádveří o výměře 4m2, poté je vstup do vstupní chodby o výměře 3,5 m2. Ze vstupní chodby je vstup do chodby s vestavěnými skříněmi, chodba má výměru 25 m2. Technická místnost má 6 m2, je zde akumulační nádrž na 750 l vody a centrální vysavač. Menší koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem o výměře 2,5 m2. Naproti koupelně je vstup do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde je na míru řešená kuchyňská linka do písmene U s vestavnou lednicí s mrazákem Liebherr, myčkou na nádobí, elektrickou troubou a sklokeramickou indukční varnou deskou. V obývacím pokoji je krb se špičkovou krbovou vložkou OPTIFIRE- fy Bodart a Gonay (Belgie) o výkonu 16,5 kW každoročně servisovanou specializovanou firmou.
Z obývacího pokoje je vstup na terasu. Naproti obývacímu pokoji je vstup do špajzu o výměře 5 m2. Skládek je o velikosti 10 m2. V celém přízemí domu je keramická dlažba.
V prvním patře domu se nachází ložnice o výměře 19,4 m2, pokoj o výměře 19,2, pracovna o výměře 13,7 m2. Z těchto tří pokojů je vstup na lodžii o výměře 7,2 m2. Vedle ložnice je vstup do koupelny / vana, sprchový kout, umyvadlo a WC/ o výměře 7,4 m2. Chodba v 1. patře má celkovou výměru 12 m2 a je zde vestavěná na míru řešená knihovna a zabudovaná skříň s pračkou. V celém tomto patře je plovoucí podlaha.
Ve druhém patře domu je prostorný obývací pokoj o velikosti 43 m2 a ložnice o velikosti 19 m2. Vedle ložnice je vstup do koupelny / rohová sedací vana, umyvadlo a WC/ o velikosti 6,7 m2. Chodba je o velikosti 9,3 m2 a zde připraveno a počítáno s umístěním menší kuchyňské linky.
Okna jsou v celém domě dřevěná eurookna s dvojsklem a v přízemí jsou s předokenními elektricky ovládanými roletami. Střecha na domě, garáži i přístřešku na dřevo je bobrovka pálená. Topení a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo Fujitsu (voda vzduch) o výkonu 10 kW. PENB je náročnosti stanoven B tzn. pokud je budova označena tímto energetickým štítkem, jedná se o budovu úspornou. Tento dům je energeticky úsporný a náklady na provoz jsou velmi nízké. Měsíční náklady jsou 3.500 Kč záloha na elektriku, záloha na vodu 500 Kč. Roční daň z nemovitosti je ve výši 317 Kč. V domě jsou připravené rozvody pro instalaci PCO.
Na okrasné zahradě stojí přístřešek na dřevo 1,8 x 9 x výška 2,9 m, kde je uloženo 4 roky vyschlé dřevo se zásobou na cca 2 roky.
Okolo domu je dřevěný plot s kamennou podezdívkou a s elektrickou posuvnou bránou pro vjezd auta. Dvojgaráž o výměře 8 x 7 m je se zavedenou 3 fázovou
elektrickou energií. Klidné venkovské bydlení v menší obci s výhledem na Doupovské hory. Nová Kyselka se nachází cca 13 km od Kar. Varů a do Kyselky je to 2 km. Prohlídku nemovitosti vřele doporučuji.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94016.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 245 m²

Duben 5th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.