Prodej rodinného domu 225 m² Poštorná

Cena: 5 995 000 Kč, Rádi byste bydleli na velmi klidném místě, skoro v přírodě? Hledáte soukromí? Máte rádi klid a pohodu s přáteli, tak aby Vás nikdo nerušil? Hledáte chalupu na Jižní Moravě? Neodradí Vás příjezdová cesta po panelové a nezpevněné komunikaci?

Mám pro Vás jeden tip – prodej RD 3+1 s výminkem 2+kk na okraji lesa ve městě Břeclav. Jedná se o samostatně stojící stavbu vzdálenou cca 1 km (2 minutý jízdy autem po panelové a nezpevněné komunikaci) od hlavní asfaltové cesty.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dispozice rodinného domu:
sklep: 2 místnosti a schodiště o celkové velikosti 31 m2
přízemí: předsíň, kuchyně s jídelnou, koupelna s vanou, obývací pokoj, chodba, toaleta, 2 menší pokoje, vstup do sklepa a schodiště do patra.
podkroví: ložnice a půda (možnost vybudování dalšího pokoje a šatny)
Užitná plocha rodinného domu je 132 m2 s obytnou plochou o velikosti 100 m2.

Dispozice výminku: předsíň, veranda, špajz, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a pokoj. Po dřevěném schodišti se dostanete do podkroví, kde je jeden větší pokoj a vstup na půdu. Půda je také přístupná také ze dvora. Před vchodem do výminku se nachází kotelna a dílna. Užitná plocha výminku je 94 m2 s obytnou plochou o velikosti 67 m2.

Celková zastavěná plocha obou staveb je 183 m2. Velkost pozemku 878 m2. Druhý pozemek o velikosti 1302 m2 je v pronájmu za roční nájemné ve výši 300 Kč.

Měsíční náklady na provoz obou jednotek pro tři dospělé osoby a jedno dítě jsou ve výši =3.800 Kč (voda 800 Kč, elektrika 2.585 Kč) plus náklady na dřevo (cca 3.000 Kč měsíčně, cca 36.000 Kč za jednu topnou sezónu pro obě nemovitosti). Celkové měsíční náklady na provoz =6.385 Kč/ měsíc.

Obě stavby jsou vytápěny kotly na tuhá paliva. Každá stavba má svůj kotel. Odpady jsou svedeny do septiků.

Rodinný dům byl v roce 2016 částečně modernizován (střecha, plastová okna, kuchyně a koupelna)

Ve dvoře domu se nachází terasa s posezením a udírnou. Dále je zde přístřešek pro parkování pro dva osobní automobily. Vedle domu je relaxační zahrada. Celý pozemek i se zahradou jsou oploceny. Na druhém pozemku, který mají manželé v pronájmu od Státního pozemkového fondu je vrtaná studna s užitkovou vodou, jež je využívána pro zalévání.

První autobusová zastávka MHD je vzdálena 800 m (12 min chůze), nákupní centrum Albert se nachází 2 km (3 minuty jízdy autem) od domu. Do centra města Břeclav dojedete za 6 minut, na hraniční přechod Reintal za 5 minut a na dálnici D2 do 15 minut.

K nastěhování dohodou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 225 m² Poštorná

Duben 4th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.