Prodej rodinného domu 220 m² Kladno

Cena: 14 900 000 Kč, Krásný historický dům na pěší zóně v centru Kladna byl postaven v roce 1804 a v tomto století prošel kompletní pečlivou rekonstrukcí.

V přízemí je situován obchod s velmi dobře vyřešeným zázemím – kanceláří, příručním skladem a velkými, chladnými a suchými skladovacími prostorami.

První patro je podle prohlášení vlastníka rozděleno do dvou jednotek, nyní je však propojeno do jednoho, cca 230 m2 velkého bytu. Ten je možné rozdělit do dvou samostatných jednotek, u menší z nich (cca 60m2) je možné vytvořit mezonet a na půdě, která patří pouze k tého jednotce, vybudovat dva pokoje s francouzskými okny a s velkou terasou vedoucí do vnitrobloku.

Aktuální dispozice domu:
Suterén
Rozsáhlé sklepní prostory s technickým zázemím

Přízemí
Vstup a zádveří
Chodba vedoucí do obchodu
Obchod s policemi a prodejními pulty, s dvěma výkladními skříněmi a vstupem z ulice
Příruční sklad
Komora
WC
Šatna
Dva velké sklady

První patro
Schodiště
Chodba
Velký pokoj s okny na pěší zónu s funkčním, krásným krbem, na který navazuje velká kuchyně s přípravou na linku
WC
Místnost pro domácí práce
3 x pokoj
Šatna
Atrium

Podkroví s rozlehlou půdou (90m2)

Přestože dům je v historickém centru města, není žádné omezení a kromě přestavby půdy na pokoje je možné přistavět kompletně celé další patro a zde vytvořit třeba dva velké byty.

Nový plynový kotel, voda, odpady. Náklady na vytápění celého domu i obchodu 4000 Kč/měsíc. Bezproblémové parkování přímo u domu.

Jde o mimořádnou nabídku s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku. Financování pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 220 m² Kladno

Červen 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.