Prodej rodinného domu 210 m² Blovice

Cena: 6 800 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej samostatně stojícího domu v klidné části obce Blovice – část obce Hradiště. Dvougenerační dům, ve kterém je v obou patrech samostatný byt. V přízemí se nachází byt o výměře 111 m², který se sestává z předsíně, prostorné chodby, koupelny s WC, kuchyně propojená s jídelnou a obývacím pokojem a ložnice, kde je infrasauna, která je součástí prodeje. V prvním patře je druhý samostatný byt o výměře 99 m², do kterého je možný přístup jak po schodech ze spodního bytu, tak po venkovním samostatném schodišti, takže byty mohou být úplně oddělené, nebo se dají využívat jako celek. Druhý byt se sestává z předsíně, chodby, koupelny s WC, kuchyně propojené s jídelnou a obývacím pokojem, ložnice z malého pokoje a terasy. Z předsíně je přístup také na půdu. Střešní krytina byla vyměněna v rámci rekonstrukce střechy v roce 2013. Dům je podsklepený a je napojený na vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Taktéž je možné čerpat vodu z kopané studny. Dům je vytápěn plynovým kotlem. V domě je i možnost napojení krbových kamen (vše připraveno, stačí jen napojit).
Dům a ostatní přidružené stavby stojí na pozemku o celkové výměře 624 m², na kterém se nachází i bazén o rozměrech 7,3 x 3,6 m o objemu 45 m3 a na tento pozemek navazuje zahrada o výměře 982 m².
Výstavba přízemní části domu započala v roce 1953 a pokračovala přístavbou patra v roce 1971. Dům byl rekonstruován v roce 2013.
Další stavby: Garáž na jedno auto o výměře cca 17 m², před kterou je prostorné, kryté parkovací stání a před domem jsou ještě dvě nekrytá parkovací stání. Další stavbou za garáží je dílna a na ní navazující místnost sloužící, jako místnost společenská za účelem odpočinku a oslav a je jí možno vytápět kamny. Dále je na pozemku pergola s krytým sezením a krbem, skleník a na zahradě jsou pak postaveny stavby, které byly využívány k chovu domácích zvířat, jako jsou třeba slepice anebo prasata.
Spodní zahrada je prostorná a je osázená stromy. Celý pozemek je oplocen pletivem a na přední straně domu je plot z kovu a dřeva a jsou v něm velká posuvná vrata ke vjezdu na pozemek.
Zahrada zajišťuje maximální soukromí při pobytu. Všechny objekty jsou ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu, s možností okamžitého využívání.
Financování koupě tohoto domu je možné hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléři. Financování koupě, tohoto domu je možné hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléři. Ev. číslo: 21723.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 210 m² Blovice

Říjen 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.