Prodej rodinného domu, 204 m²

Cena: 8 300 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděný vícegenerační rodinný dům 6+3 v Rosicích.
Všechny tři bytové jednotky (3+1, 2+1, 1+1) mají vlastní měřiče všech energií, kuchyně, sprchové kouty nebo vanu, plynové kotle a WC. Každá bytová jednotka má vlastní vchod. Díky tomu jsou vhodné jako investice na pronájem.
Bytová jednotka 3+1 (73,8 m2) se nachází v přízemí RD. Navazuje na ni zimní zahrada (10,6 m2), dvůr (8,6 m2) a garáž s dílnou (19,2 m2). Ze dvora se lze po schodišti dostat i na obě horní terasy (32,2 m2 a 23,6 m2), které nyní po dohodě využívá bytová jednotka 2+1 (52,6 m2). K této jednotce nacházející se v 1. patře, vede taktéž vlastní chod z ulice. Dále k ní náleží půdní prostor (16,7 m2). Třetí vchod Vás zavede do bytu 1+1 o velikosti 31,6 m2.
Dům procházel postupnou rekonstrukcí všech částí domu. Byl podřezán, podlahy byly odizolovány, střecha má nové trámy (i když tašky zůstaly původní). Mezi nejnovější rekonstrukce patří zateplení, výměna potrubí pro vodu a odpad, nové rozvody plynu i elektřiny. Poslední rekonstrukcí byla výměna oken a dveří. Všechny stavební úpravy jsou ošetřeny pasportem stavby podaným na KN 11/2021.
Od roku 2003 patří Rosice mezi obce s rozšířenou působností. Má veškerou občanskou vybavenost. Výbornou dostupnost do Brna vlakem, autobusem i autem. Najdete zde ZŠ, několik MŠ, středisko volného času s kroužky pro děti i dospělé, několik dětských hřišť, knihovnu, veškeré úřady, poštu, fotbalový i hokejový stadion, koupaliště, kuželnu, kino, Tesco, Penny, Lidl. Mezi poslední novinky patří zdarma Wi-fi pro občany Rosic na vybraných místech.
Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě F. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře.
Majitelé si vyhrazují právo na výběr nejvyšší cenové nabídky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93171.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 204 m²

Březen 19th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.