Prodej rodinného domu, 200 m²

Cena: 15 000 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, terasou, zahradou i předzahrádkou, s garáží pro dvě auta, celý podsklepený, a to v žádané lokalitě Praha – západ, Hostivice.
Rodinný dům navrhl a postavil architekt pro svou rodinu v r. 1998. Budova v sobě snoubí praktičnost a eleganci. Při vstupu do domu Vás zaujme moderní schodiště vedoucí k druhému bytu v patře. Celý dům se sestává z dvou bytových jednotek, které jsou dispozičně shodné a najdeme je na 1. a 2. NP. Jedná se o 2x 3+kk. Budova je kompletně podsklepena a v 1. PP nalezneme dvougaráž a 6 místností, kde je i technické zázemí. Na 3. NP se nachází úložná půda.
Každá bytová jednotka se sestává z obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny a samostatného wc. Dům je kompletně zařízen nábytkem a vybaven el. spotřebiči. Podlaha je kombinací parket a keramické dlažby. Topení a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel. Elektřina 230V a 400V. Střecha kryta pálenou taškou. Konstrukce budovy zděná.
Nemovitost je v dobrém, udržovaném stavu. Na zahradě nalezneme okrasné stromy a keře. Celý pozemek je oplocen a máte pocit absolutního soukromí.
Náklady na bydlení celkem pro 2 BJ činí: plyn 3.440,-Kč/měs., elektřina 3.480,-Kč/měs. a vodné stočné (včetně bazénu a zalévání) 660,-Kč/měs.
Ulice Letní je velmi klidná i přesto, že je v docházkové vzdálenosti od náměstí, kde nalezneme kompletní síť obchodů a služeb. Velkou výhodou lokality je spousta zeleně a celkově příjemné prostředí, ideální pro rodinu s dětmi.
Obec Hostivice se nachází 5 min. jízdy autobusem od Metra B Zličín a je zároveň blízko Pražského okruhu. Spojení do centra Prahy cca 20 min.
Doporučujeme k prohlídce.
Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! https://youtu.be/b8l5A6h4r6w
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96339.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 200 m²

Září 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.