Prodej rodinného domu 183 m² Kosoř

Cena: 9 380 000 Kč, K prodeji nabízíme vícegenerační cihlový dům, který se nachází v klidné lokalitě v obci Kosoř cca 2 km od Radotína.
Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky:
V přízemí domu se nachází byt 2 + kk, který prošel cca před 3 lety kompletní rekonstrukcí. Rekonstrukcí prošly rozvody vody a elektřiny, podlahy, okna vyměněna za plastová, nová koupelna s vanou, WC zvlášť, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Plocha bytu činí 58 m2. Výměry bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem 19,6 m2, ložnice 15 m2, koupelna 5 m2, chodba 2,8 m2, předsíň 5,6 m2, WC 1m2. Z obývacího pokoje je přímý vstup francouzskými okny na zahradu.
Druhý byt se nachází v 1. patře a dispozičně je řešen jako 3 + 1. Byt je v užívaném stavu, vhodný k rekonstrukci, ale lze v něm okamžitě bydlet. Plocha bytu činí 84,3 m2. Výměry bytu: pokoj s krbem 15,8 m2, vstupní chodba 8,9 m2, kuchyně 9,9 m2, chodba 2,5 m2, komora 1,2 m2, WC 1,3 m2, koupelna 5,7 m2, obývací pokoj 19,4 m2, ložnice 19,6 m2 a terasa 6,6 m2.
Zahrada o ploše 479 m2 poskytuje kompletní soukromí a klid, jsou zde vzrostlé stromy a zastřešená terasa pro posezení venku. Na pozemku se dále nachází garáž, technická místnost a sklep/dílna o dvou místnostech, které poskytují dostatek úložných prostor.
Dům je napojen na obecní vodu a plyn. Plynový kotel je pro celý dům, každý byt má pak zvlášť bojler na vodu. Kanalizace není, na zahradě je jímka. PENB zatím není k dispozici.
Obec Kosoř se nachází na jihozápadním okraji hlavního města Prahy, se kterým přímo sousedí.
Obec leží v chráněné krajinné oblasti Český kras. U obce se nachází národní přírodní památka Černá rokle. V okolí lze nalézt několik přírodních rezervací: přírodní rezervace Klapice, přírodní rezervace Radotínské údolí a přírodní rezervace Staňkovka.
Obec má základní občanskou vybavenost – je zde obecní úřad, mateřská škola přímo u domu, první stupeň základní školy, obchod, restaurace. Kompletní vybavenost najdeme ve dvou kilometrech vzdáleném Radotíně. Obec je slepá, je zde minimum provozu, dopravní dostupnost do Prahy autobusem 313 nebo 309.
Na nabídku se také můžete podívat na stránkách https://www.quantumreality.cz/prodej-rodinneho-domu/.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 183 m² Kosoř

Červenec 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.