Prodej rodinného domu, 155 m², Holýšov, ul. Truhlářská

Cena: 5 500 000 Kč, K prodeji je rodinný dům o dispozici 5+1 s podlahovou plochou 155m2 a pozemkem 772 m2. K domu náleží podsklepená prostorná garáž a stavení, kde najdeme udírnu, dílnu, sklad a prádelnu, z čehož by šel vybudovat další domek pro bydlení.
Současný stav domu vyžaduje kompletní rekonstrukci a modernizaci, ale nyní už jsou okopané vnitřní stěny. Dům nabízí příležitost vytvořit si vlastní bydlení podle svého vkusu a představ v klidné čtvrti Holýšova. Kromě toho máte rychlý přístup ke všem potřebným službám, jako jsou obchody, školy, restaurace či zdravotnická zařízení. Dispozice domu je vhodná pro vícečlennou rodinu, kde každý člen najde dostatek prostoru a soukromí. Přízemí domu poskytuje vstupní chodbu, ze které se dostanete do kuchyně, obýváku, ložnice, koupelny a samostatného WC, nebo po schodech nahoru do dalších 3 pokojů a po schodech dolů do sklepa, kde je i kotelna. Voda je obecní, ale je zde i vlastní studna a vytápění je momentálně řešeno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 155 m², Holýšov, ul. Truhlářská

Leden 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.