Prodej rodinného domu 150 m² Přeštice

Cena: 1 790 000 Kč, možný prodej komfortní bytové jednotky – modulový dům skládající se z 10 ti modulových (propojených jednotek) vč. vestavěné garáže o celkové užitné ploše 150 m². Dům je po 1. Majiteli (byl a stále je užíván 4 roky čtyřčlennou rodinou). K dispozici bude na přelomu 8-9/2023. Popis a dispozice: Dům se skládá celkem z 10 ti jednotek a má užitnou plochu 150 m². – Srdcem domu je velký obývací pokoj s integrovanou kuchyní osazenou moderními kuchyňskými spotřebiči ( lednice, mrazák, trouba, el. varná deska, myčka – v ceně nemovitosti) o celkové ploše (10 x 4,76 m), celkem tedy 47 m².- 4 pokoje (ložnice)- prostorná koupelna se sprchovým koutem a dostatečným prostorem na pračku a sušičku- samostatné WC- technická místnost (pojistková skříň atd..)- velká vestavěná skříň (úložný prostor) – je součástí ceny – integrovaná garáž o velikosti 15m² (6 x 2,5m) Dům je osazen moderními okny s izolačními dvojskly V celém domě jsou plovoucí laminátové podlahy. V každé místnosti jsou požární hadice a protipožární detektory kouře. Zástěny pro otevírání okenních částí (kromě úložných skříní).Dům stojí na betonových patkách – bet. tvárnicích”, které jsou součástí ceny nemovitosti. Dům lze uzpůsobit na dva “samostatné vstupy”. Krytá terasa – zastřešení je součástí ceny. Dům bude k dispozici na přelomu 8-9/2023
Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách – od 58m² až do 130m². V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Ev. číslo: 30588.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Přeštice

Únor 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.