Prodej rodinného domu 144 m² České Budějovice

Cena: 5 600 000 Kč, Zprostředkujeme Vám Rodinného domu se stavebním povolením k celkové rekonstrukci v ul. Kijevská v Českých Budějovicích.

Dům se nachází v lukrativní části Českých Budějovic v zástavbě rodinných domů a to konkrétně v ulici Kijevská. V současné době je dům připraven ke kompletní rekonstrukci, kdy došlo k vybourání některých příček, oškrabání na zeď a odstranění všech podlahových krytin, obložek, dveří. Jak už bylo zmíněno je hotový projekt se stavebním povolením a je možnost okamžitě budovat svůj vysnění domov.

Dům je v současné době po vybourání dispozičně 3+kk, garáž, koupelna a technická místnost o celkové ploše 143,57m². Ve fotografiích naleznete částečně projekt na rekonstrukci, kde primárně dojde ke zvýšení celé stavby a to cca. o ¾ metru, tak aby v přízemí vznikla pracovna, technická místnost, garáž, sklad a venku terasa o celkové ploše 108,68m². V 1. patře obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna a prádelna o podlahové ploše 91,82m². A ve druhém patře dva samostatné pokoje, pracovna, prostorná šatna a skládek o podlahové ploše 75,60m². Celkově tak po rekonstrukci může dům disponovat celkovou plochou včetně příslušenství úctyhodných 276m².

Doporučuji osobní prohlídku, kde se na vše můžeme společně podívat a projít.

K domu náleží zahrada o výměře 197m² s pergolou okrasnými dřevinami. Na zahradě je udělaný vrt na užitkovou vodu.

V docházkové vzdálenosti od domu se nachází kompletní občanská vybavenost. Ev. číslo: 29571.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 144 m² České Budějovice

Srpen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.