Prodej rodinného domu 129 m² Račice

Cena: 3 500 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi domu pro bydlení nebo rekreaci s pozemek o výměře 1 499 m² v oblíbené lokalitě nad řekou Berounkou. Částečně podsklepený dům s garáží prošel v uplynulých letech částečnou rekonstrukcí, která se týkala elektřiny, topení, výměny oken. Nabízí 26 m² velký obývací pokoj s krbem, samostatnou kuchyni, jednu ložnici v přízemí a dvě v patře, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a dvě terasy (západní a východní).

Ves Račice je připomínána poprvé roku 1556, kdy ji založili čtyři hrnčíři. Dějiny a vývoj obce až do novodobé historie byly úzce spjaty s historií křivoklátského panství.

Do dnešních dnů se obec rozrostla do 85 domů. Obyvatelé obce rádi využívají restauraci Na Palouku s 60 místy u stolu a sálem pro 80 hostů, v letním období určitě návštěvníci ocení také venkovní posezení na zahrádce u restaurace. Nejen základní potraviny, ale také jiné spotřební zboží lze obstarat v obecní prodejně potravin Račická smíšenka, kterou v současné době provozuje Obec Račice.

Račické okolí je vzhledem ke svým přírodním půvabům umocněným protékající Berounkou hojně vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Jejich okolí je vhodné pro turistiku, houbaření nebo rybolov. Kromě majitelů 280 chat sem dojíždějí návštěvníci např. známého tábořiště a kempu Tábořiště U Jezu s občerstvením a místem pro stany a karavany, který provozuje obec Račice. Díky železniční zastávce na trati Rakovník – Beroun je obec ideálním výchozím stanovištěm pro blízké i vzdálenější výlety s řadou kulturních i přírodních památek Křivoklátska.

Na vyžádání zašleme virtuální prohlídku objektu.

V případě zájmu zajistíme financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek, případně financování bez prokazování příjmů.

V nabídce je uvedena energetická třída G, protože PENB je ve výrobě.

Těšíme se s Vámi na shledanou na osobní prohlídce. Ev. číslo: 26604.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 129 m² Račice

Červenec 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.