Prodej rodinného domu 128 m² Psáry

Cena: 12 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám v exkluzivním zastoupení prodej RD v dispozici 5+KK, 107 m² užitné plochy s možným rozšířením v patře (o cca 30 m²), zahrada 471 m², obec Dolní Jirčany – Psáry. Nemovitost, která zaujme klidným místem, kvalitním provedením, technickými vychytávkami, blízkostí Prahy i rozumnou cenou.

Stavba byla kolaudována v roce 2018, jedná se o zděný dvojdům, napojený na plyn, elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Kompletně zateplený, valbová střecha s betonovou krytinou, plastová okna s trojskly, na podlaze kombinace plovoucí podlahy a keramické dlažby.

Plynový kotel slouží k vytápění i ohřevu užitkové vody, topení vedeno v podlaze, dále ve čtyřech pokojích jsou klimatizační jednotky napojené na tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, kterými se dá i topit. Zánovní krbová kamna na dřevo o výkonu 6 kW vytváří nejenom teplo, ale významně snižují náklady a vytvářejí jedinečnou atmosféru. Zabezpečení od Jablotronu, připojeno na pult centrální ochrany, možná aktivace jednotlivých zón, doplněné o kamery na zahradě. Variantou je využití půdního prostoru (cca 30 m²), který je již kompletně zateplený, vybavený dvěma střešními okny, s rastry pro sádrokarton a přípojkami.

Částečně krytá terasa pro posezení, grilování.., ze které se vstupuje elektřinou ovládaným poklopem do sklepa (8 m²). Zahrada nabízí místo pro odpočinek i aktivní trávení času. Je vybavena 10 m3 nádrží na dešťovku, automatickým závlahovým systémem, keři, vzrostlou třešní. K dispozici je zděný, částečně zateplený dřevěný domek (21 m²), který slouží z části jako dílna, sklad i malá tělocvična. Před domem dlážděné stání pro parkování 3 vozů.

Klidná ulice s minimálním provozem, dobré vztahy se sousedy, v okolí možné procházky v lesoparku Štědřík, blízký nájezd na dálniční okruh.

Obec nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost a aktivity – mateřské i základní školu, fotbalové i dětské hřiště, poštu, knihovnu, obchody, restaurace, lukostřelecký klub.., ale i třeba pálení čarodějnic, májové či dětské slavnosti…

Výtečné místo pro žití, ozvěte se mi a domluvíme se na prohlídce!

Ev. číslo: 30697.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 128 m² Psáry

Duben 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.