Prodej rodinného domu 120 m² Rohatec

Cena: 4 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu určeného k rekonstrukci v obci Rohatec – Kolonie.

Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají dům určený k rekonstrukci podle vlastního vkusu. S ohledem na svou polohu a dispozici nabízí nepřeberné možnosti a potenciál pro skvělé bydlení.

Dispozice:
Současná dispozice zahrnuje celkem 4 samostatné neprůchozí pokoje, dále zde najdete obývací pokoj, jídelnu, kuchyňský prostor, koupelnu s vanou a samostatné WC. Podrobnější znázornění dispozice domu naleznete ve fotogalerii.

Pozemek:
Zahrada za domem o výměře 400m² slibuje místo klidu a relaxace. Zde najdete také garáž, kůlnu, dílnu a studnu.

Technické Vybavení:
Dům je připojen k inženýrským sítím, včetně plynu, elektřiny a kanalizace.

Lokalita:
Rohatec – Kolonie je klidná obec s blízkostí města Hodonín, které je dostupné autem během 10 minut. Tato klidná lokalita nabízí možnost spojit klid venkova s pohodlím města.

Pro více informací a prohlídku této nabídky se obraťte přímo na realitního makléře. Provize realitní kanceláře není zahrnuta v ceně a je ve výši 4% z kupní ceny ( k provizi bude připočteno DPH ve výši 21%). Ev. číslo: 645801.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m² Rohatec

Prosinec 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.