Prodej rodinného domu 117 m² Kojetice

Cena: 7 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej cihlové novostavby rodinného domu (bungalovu) s půdním úložným prostorem, o velikosti 4+kk, 117 m² (105 m² obytná plocha + 12m² pochozí půda) a parkovacím stáním, na vlastním pozemku o velikosti 502 m² ve velmi oblíbené lokalitě, v obci Kojetice cca 10km od hranici Prahy.
Praktické a promyšlené dispoziční řešení umožňuje variabilní uspořádání vnitřního prostoru i pro početnější rodinu, zrcadlová orientace jednotek v domě pak i vysokou míru soukromí pro každou z nich i při pohybu na terase či v zahradě. Dům má tři samostatné ložnice, prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyň, ze kterého se vychází na zahradu. Kromě obytných místností je zde velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, dále pak i samostatné WC, technická místnosti, v níž je umístěn elektrický kotel k vytápění celého domu podlahovým topením, hybridní boiler zajišťuje ohřevu TUV a přípojka na pračku, sušičku. V pokojích bude položena kvalitní plovoucí podlaha, v koupelně a na WC kvalitní dlažba. Interiérové dveře od firmy Hörmann, okna od firmy Vekra jsou osazena izolačními trojskly v barevném provedení antracit/bílá s venkovními elektrickými žaluziemi. Dle přání klienta může být v této fázi upravena dispozice zařizovacích předmětů v koupelně a tech. místnosti, zároveň si může klient vybrat vlastní finální povrchy a zařizovací předměty. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, na střeše domu bude realizována solární elektrárna s kapacitou 7,4 KW, dále pak komínem s přípravou na napojení krbové vložky, nebo samostatných interiérových kamen.
Novostavba se nachází v zeleni, na velmi klidném, slunném místě, v koncové ulici. Obec nabízí velice příjemné prostředí pro bydlení, zvlášť pro ty, kteří hledají klid a únik z ruchu velkoměsta, ale s perfektní dopravní dostupností – 7 autobusových zastávek odkud jezdí autobusy do Prahy, Mělníka, Neratovic a také vlakové nádraží směr Praha – Turnov. Je zde i samoobsluha, restaurace, pošta, mateřská a základní škola. S financováním koupě nemovitosti Vám bezplatně pomůže náš vlastní nezávislý, úvěrový specialista. Kolaudace domu bude 02/2022, k nastěhování 03/2022. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře Ev. číslo: 634684.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 117 m² Kojetice

Květen 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.