Prodej rodinného domu 116 m² Sluštice

Cena: 9 750 000 Kč, Nabízíme prodej prostorného domu o dispozici 3+1, jedná se o původně rekreační objekt, který je však vhodný k celoročnímu užívání. Dům se nachází v chatové osadě “Zelené údolí” v obci Sluštice, okres Praha-Východ, cca 8 km od Říčan. Dům o užitné ploše 116 m2 stojí na pozemku o celkové ploše 384 m2 (63 m2 zastavěná plocha + 321 m2 zahrada). Je zde vybudována vlastní studna, dům má vlastní vodárnu. Kromě obytné budovy se na pozemku také nabízí menší zděná stavba (18 m2), která se dá využít jako dílna nebo prostor pro chov zvířat.

V 1. NP domu najdeme vstupní chodbu, komoru, koupelnu s vanou a samostatné WC. O patro výše se můžeme dostat buď po vnitřním dřevěném schodišti, nebo po venkovním kamenném schodišti.

Dominantou 2. NP je prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem do kuchyně. Zvenku budovu obklopuje terasa. Vnitřní dřevěné schodiště pokračuje do podkroví.

Na 3. NP se nachází dvě ložnice, z nichž jedna nabízí vstup na balkon.

Většina oken, balkon a terasa jsou situovány na jiho-západní světovou stranu, díky čemuž je přes den v domě dostatek tepla a světla. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, je možné na jižní stranu střechy zařídit solární panely a vytápění vyřešit pomocí FVE. Zajímavou možnost zde může představovat také tepelné čerpadlo.

Na svahovité zahradě je několik vzrostlých stromů a okrasných keřů. Na pozemku je vlastní studna a odpad řešený septikem. Teplá voda v budově je ohřívána elektrickým bojlerem.

Parkování je možné před domem. Na druhé straně cesty naproti domu se nachází zelený plácek, který je možné volně využívat, jedná se o zvyk v chatové osadě (sousedi tam mají například trampolínu).

Okolí je úžasné na výlety, procházky i cykloturistiku. Základní občanskou vybavenost – školka, restaurace, potraviny apod. – naleznete ve Slušticích. Základní školu najdete v blízkých Třebohosticích. Skvělá je dopravní dostupnost do Říčan (autem 10 minut) i do Prahy (autem 20 minut na Chodov nebo Černý Most).

Na tuto nemovitost je možné čerpat hypoteční úvěr, s jehož zařízením za nejlepších podmínek na trhu Vám rádi pomůžeme. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 116 m² Sluštice

Květen 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.