Prodej rodinného domu 113 m² Smiřice

Cena: 7 490 000 Kč, prodej přízemního, slunného bytu s terasou ve zděné novostavbě o dispozici 4+kk o celkové výměře 114 m², který se nachází ve Smiřicích, ulice Hradecká č.p.653. K bytu rovněž náleží soukromé parkovací stání u domu a velkorysá oplocená zahrada, která nabízí dostatek soukromí, o výměře 319 m². Na zahradu je vstup přímo z terasy a je určena pouze pro tento byt. Součástí prostorného bytu je i sklep o výměře 4,56 m².

Bytový dům byl dokončen v roce 2020, jedná se tedy o novostavbu Rezidenčního projektu Smiřice. Tento byt je tak energeticky nenáročný a hlavně bez dalších investic.

Vytápění a ohřev vody zajištuje centrální plynový kotel, který je umístěný v kotelně a vytápí celý bytový dům. Byt využívá vodní podlahový, topný systém kdy v každé místnosti je termostat na regulaci teploty v dané místnosti.

Celkové měsíční náklady činí: 7 000,-Kč ( pro čtyřčlennou rodinu, dle již nových energetických sazeb!)

Díky využití nejnovějších technologií je byt odhlučněn proti zvukům vedlejších i horních bytových jednotek. Jedná se o rohový byt, který sousedí pouze s jedním bytem (sousedem).

Ve Smiřicích je veškerá občanská vybavenost — obchody s potravinami, pošta, obecní úřad, mateřská a základní škola, dětské hřiště, lékař, lékárna, restaurace a hospody.

Smiřice se nachází 13 km od Hradce Králové a 11 km od Jaroměře. Dopravní obslužnost —autobusová a vlaková zastávka se nachází 2 minuty od domu, nájezd na dálnici 3 min. automobilem.

Byt je v osobním vlastnictví a lze ho financovat hypotékou, kterou Vám rádi zprostředkujeme.

V případě zájmu o prohlídku nemovitosti, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 25080.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 113 m² Smiřice

Březen 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.