Prodej rodinného domu 113 m² Slabce

Cena: 9 990 000 Kč, Nabízíme v zastoupení majitele krásný rodinný dům ze 60 let, po rekonstrukci z roku 2016, o dispozici 4+1, s užitnou plochou 113, v obci Slabce, okres Rakovník. Trvale obývaný dům se nachází na samém okraji obce, obklopen vzrostlými stromy a krásnou přírodou pro absolutní komfort a soukromí.

Dům je vsazen uprostřed pěstěné zahrady o rozloze 3.134 m2.Disponuje samostatnými neprůchozími pokoji, kuchyní s jídelnou, samostatnou koupelnou s vanou, WC a prostorným suchým sklepem, kde se nachází veškeré technické zázemí (Kotel na tuhá paliva, elektrokotel BOSCH s ovládáním přes mobil na dálku, bojler). Pitná je voda je používána z vlastní studny se silným pramenem. ČOV je na pozemku.

Dispozice domu:
1NP: chodba, obývacího pokoj, druhý pokoj (nyní využívaný jako sklad), kuchyně s jídelnou, koupelna, WC, vchod do sklepa, schodiště do podkroví
Obývací pokoj a kuchyně s jídelnou jsou situovány na JIH. Ze špaletových oken tak máte krásný výhled do zahrady. V obývacím pokoji a vdruhém pokoji jena zemi položena masivní dřevěná podlaha. V ostatních místnostech položeno kvalitní PVC s imitací dlažby.

Podkroví: veliká samostatná ložnice a hostinský pokoj s krásnými krovovými trámy a novou dřevěnou podlahou, chodba s dřevěnými schody pro sestup do přízemí.
Střešními okny VELUX je krásný výhled do okolí. Pokoje jsou orientovány na VÝCHOD A JIH.

Na domě jsou kompletně nové krovy a střecha s okapy, střešní okna VELUX, rozvody elektřiny a vody včetně odpadu svedeného do ČOV, podlahy. V domě je připojení na rychlý internet.

V zahradě najdete místa k relaxaci, pěstování bylinek, ovoce a zeleniny, okrasnou skalku, mnoho vzrostlých stromů, udírnu, gril a venkovní ohniště, zahradní domek, trampolína pro děti, pískoviště a parkovací stání.

Pozemek sousedí s pastvinami koní a lesy CHKO Křivoklátsko, se Zámkem Slabce se zámeckým parkem a kostel. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost: Obecní úřad, knihovnu, praktického lékaře, mateřskou a základní školu, Českou poštu, samoobsluhu, prodejnu mléčných bioproduktů od skotu z okolních pastvin, benzinovou stanici, kulturní dům, sběrný dvůr, výčep s občerstvením. Přilehlé okolí je plné krásných vycházek a výletů, kde si na své přijdou milovníci přírody v okolí řeky Berounky a kraje Oty Pavla, houbaři, cyklisté i návštěvníci památek (nedaleký Křivoklát a Krakovec).

Městys Slabce je vzdálen 10 minut jízdy autem od Rakovníka a 50 minut od Prahy.
Tento dům s krásným a rozlehlým pozemkem nabízí útočiště a nádherné bydlení pro ty z Vás, co chtějí uniknout z Prahy, a to jak k trvalému bydlení nebo k rekreaci.

PENB budovy nebylo dodáno, proto uvádíme třídu G.

Tuto nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme zdarma zařídit za těch nelepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 113 m² Slabce

Srpen 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.