Prodej rodinného domu 103 m² Zastávka

Cena: 4 000 000 Kč, S radostí vám přinášíme ke koupi tento rodinný dům, umístěný v atraktivní a žádané lokalitě – obci Zastávka u Brna. Jeho potenciál spočívá v pružnosti možností, zda se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci nebo částečnou či úplnou demolici a následnou novou výstavbu, je tento cihlový dům s dispozicí 4+1 ideálním kandidátem pro realizaci vašich představ.

Celková obytná plocha činí přibližně 103 m2 a doplňuje ji řada přístavků na dvoře. Nemovitost se nachází v oblasti, která je od Brna vzdálena pouhých 15 minut jízdy autem, čímž nabízí ideální kombinaci života v malé obci s blízkosti velkoměsta. K domu náleží také zahrada o rozloze 1.040m2, na níž se nachází vzrostlé ovocné stromy. Tento prostor je připraven po úpravách splnit všechny požadavky vaší rodiny na relaxaci, prostor a soukromí. Celková plocha pozemků nyní činí 1.434 m2, avšak je nutné vzít v úvahu plánované oddělení 39 m2 ze zadní části pozemku v rámci rozšiřování železniční trati Správou Železnic. Předsíň a technický přístavek v zadní části domu nejsou řádně zapsány v katastru nemovitostí.

Vnitřní prostor domu je rozdělen tak, že první podlaží obsahuje předsíň, chodbu, dva pokoje, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu. Druhé podlaží pak nabízí další pokoj a dvě půdy.

V období, kdy byl dům obydlen, bylo vytápění zajišťováno plynovým kotlem a teplá voda ohřívána elektrickým bojlerem. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci. Připojení k elektřině a plynové síti je momentálně neaktivní, ale lze jej obnovit ještě další tři roky bez nutnosti nové rezervace příkonu.

V této lokalitě je umožněna výstavba rodinného domu o dvou patrech.

Cena nabízené nemovitosti zahrnuje provizi realitní kanceláře.

Obec Zastávka u Brna a její okolí má veškerou občanskou vybavenost. Přímo v obci je základní škola, gymnázium, zdravotní středisko, zubař, dopravní uzel IDS JMK (vlak + autobus), obchody a mnoho dalšího.

Energetický průkaz pro tuto nemovitost nebyl dodán, a tak je nemovitost klasifikována do třídy G.

Kompletní finanční a právní servis zajistíme zdarma.

Pro více informací, neváhejte kontaktovat našeho realitního makléře Tomáše Pospíšila.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 103 m² Zastávka

Září 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.