Prodej pozemku Ostatní, 19 145 m²

Cena: 2 600 Kč, Nabízíme na prodej stavební parcely určené k rekreačnímu bydlení v areálu o celkové rozloze 19 145 m2 situovaných v k.ú. Skalka u Chebu. Tento projekt se skládá z osmi stavebních parcel, komunikace a společné plochy. Pozemky jsou kompletně vybaveny inženýrskými sítěmi: elektřina, voda, kanalizace – ČOV. Přístup je z obecní asfaltové komunikace. Veškerá technická dokumentace tohoto projektu je k dispozici na vyžádání v RK.
Parcela určená pro rodinnou rekreaci se nabízí za 2600,-Kč/m2 a dále ke každé parcele náleží podíl 1/8 společné plochy areálu a komunikace za 1000,-Kč/m2.
Jedná se o exkluzivní projekt na břehu vodní nádrže Skalka přímo u vyhlídkové skály, v těsné vzdálenosti od města Cheb a proslulého lázeňského města Františkovy lázně. Vodní nádrž Skalka je vyhledávaná pro vodní sporty, rybaření, kempování, její široké okolí je protkáno cyklostezkami až do Německa. Díky jedinečnému umístění areálu a jeho velkorysé rozloze je tato nabídka v dané lokalitě ojedinělá. V případě zájmu kontaktujte níže uvedenou realitní makléřku a domluvte si nezávaznou prohlídku. Při komunikaci uvádějte prosím číslo zakázky 91120.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91120.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Ostatní, 19 145 m²

Květen 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.