Prodej pozemku Bydlení, 2 897 m²

Cena: 3 194 000 Kč, V malebné obci Zdechovice, pod úpatím Železných hor, 6 km od Přelouče, v jejímž srdci stojí zámek se zámeckým parkem, se na okraji vesnice, nachází pěkný pozemek, o celkové výměře 1597 m2.
Přístupová cesta obecní
Pozemek orientován na západ.
Dle ÚP určen k zástavbě rodinným domem městského a příměstského charakteru, s jedním obytným podlažím a obytným podkrovím.
Přes pozemek je vedeno elektrické vedení do 35Kw, jehož ochranné pásmo do jisté míry limituje čistě zastavitelnou část pozemku. Elektrické vedení bylo pro rychlé zorientování se v situaci geometricky zaměřeno. Zaměření máme k dispozici.
Inženýrské sítě na patě pozemku – voda, plyn, elektřina. Na pozemku nutný septik
V prezentaci patrný aktuální pozemek nerozdělený-tvar a způsob rozdělení Vám sdělíme.
S financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím špičkových úvěrových a finančních specialistů.
Občanská vybavenost v obci (obecní úřad, pošta, mateřská škola, škola 1.stupně, apod.) a mimo ní (škola, veterinární klinika, lékař apod. ideálně v Řečanech n.L. a Přelouči)
Obec je mmj. napojena na bus dopravu na trase Řečany – Pardubice, možnost vlaku (2km v Řečanech) s přímým napojením na Prahu, Pardubuce atd.
Blíižší informace u makléře zakázky
Doporučujeme.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95705.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 2 897 m²

Červenec 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.