Prodej obchodního prostoru 630 m² Praha 9

Cena: 0 Kč, Dovoluji si Vám exkluzivně představit bytový dům o celkové podlahové ploše 630 m2. V domě je celkem 8 bytů, a to 5 jednotek 3kk a 3 jednotky 2kk. Parkování je zde až pro 7 aut na vlastním pozemku za domem.

Celý dům je po kompletní rekonstrukci včetně všech bytových jednotek a společných prostor.

Je připraven i plán na osazení 4 závěsných balkonů (již vypracovaná PD).

Každý byt má vlastní vodoměr a elektroměr. Dům má svou plynovou kotelnu s ohřevem TUV. Je zde také nový kotel.

V domě je vysoce kvalitní kamerový systém a moderní zabezpečovací systém. V každém bytě je videotelefon a elektrický zámek vchodových dveří.

Všechny bytové jednotky jsou momentálně výhodně pronajaté.

Rozvržení bytů:
3kk 65,98 m2
3kk 65,92 m2
3kk 56,3 m2 + terasa 10 m2 (přízemí)
3kk 54,4 m2
3kk 52,9 m2

2kk 43 m2
2kk 41,15 m2
2kk 40 m2 + terasa 10 m2

(Jedná se o čistou podlahovou plochu bytů).

Bytový dům se nachází v klidné boční ulici. Lokalita je obklopená zelení, cyklostezkou a rozmanitým vyžitím jak pro dospělé, tak pro děti. V okolí fitness louka, parky, příroda vhodná na procházky, rybník a několik velkých moderních dětských hřišť.

Poblíž domu se nachází veškerá občanská vybavenost: pošta, poliklinika, lékárna, potraviny, restaurace, vinárna, fitness a wellness, banka a další.

Velmi klidné bydlení s výbornou dostupností do centra. Nachází se zde v blízkosti tramvajová zastávka.

Financování lze zajistit za nejlepších tržních podmínek. Zajistíme Vám zdarma nejlepší možné podmínky na trhu, ušetříme Vám čas i peníze a to vše případně i u Vaší domovské banky. K tomuto máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat. Takto máte největší šanci na úspěch v získání nejlepší nabídky na trhu.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Za případné komplikace při prokliknutí se na takovou nabídku a možné následné zneužití dat při využití této reklamy schválené inzertním poskytovatelem nenese naše společnost zodpovědnost. Jednáme s klienty pouze osobně. Neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Energetická náročnost není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 630 m² Praha 9

Květen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.