Prodej obchodního prostoru 62 m² Nová Role

Cena: 1 990 000 Kč, Projekt “Byty Nová Role” se nachází v příjemné lokalitě, 10 minut jízdy od Karlových Varů. Nabízíme komerční prostory, pro širokou škálu využití, ale i stylové byty 2+kk, 3+kk a 4+kk, které budou připraveny k nastěhování na konci roku 2023. . Pro více informací navštivte webové stránky: byty-novarole.cz.

Hledáte komerční prostory pro Vaše podnikání?
Moderní komerční prostory v projektu Byty Nová Role, ideální pro široké spektrum podnikatelských aktivit. Tento flexibilní prostor nabízí možnosti pro využití jako kancelář, showroom, prodejna, kosmetický salon a mnoho dalšího.

Prostory mají celkovou výměru 67,5 m², hlavní komerční prostor o rozměrech 55 m², kuchyňka 7 m² a zázemí s WC o výměře 5,5 m². Jedná se o nové a moderní prostory, které budou plně dokončeny a připraveny k užívání do konce roku 2023.

Výhodou je vlastní vstup přímo z přízemí budovy, což zajišťuje snadný přístup pro vás a vaše zákazníky. V projektu se klade důraz na prvotřídní materiály, maximální komfort a minimalizaci nároků na údržbu. Pro vaše automobily bude 42 parkovacích míst.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Neváhejte a domluvte si prohlídku. Pro více informací navštivte webové stránky: byty-novarole.cz. Ev. číslo: 30945.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 62 m² Nová Role

Říjen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.