Prodej obchodního prostoru 164 m² Praha 3

Cena: 4 300 000 Kč, Prodej firmy s pronájmem obchodních prostor a zavedeného wellness s klientelou a vybavením.

Privátní Wellness a pivní lázně.

Jedná se o prostor o rozloze 164 m2, který je zkolaudován na provozování privátního wellnessu.

Prostor se skládá z recepce, dvou apartmánů s vířivkou a finskou saunou, jeden apartmán na provoz velmi oblíbených pivních a vinných lázní s finskou saunou (součástí je vždy sprcha a toaleta), 2 x šatna, 1 x samostatná toaleta, 2 x technická místnost. V celém objektu je vzduchotechnika.

Provoz je nenáročný na náklady. Nájem je vzhledem k provedeným rekonstrukcím za výhodou cenu 40 000Kč + poplatky (voda, úklid a odpad) 4500Kč + DPH, + elektřina, která je psaná přímo na firmu. Celkové měsíční náklady za energie činí 11 000Kč. Topení, i byť je podlahové, se vůbec nevyužívá ani v zimě, prostor drží teplo.

Nájemní smlouva s majitelem domu je na dobu 5 + 5let. Cena za převod 100% obchodního podílu a nájemní smlouvy nebo tzv.za “odstup” s převedením majetku movitého je 4,3 mil Kč. Převod firmy za velmi výhodných podmínek! Provozovna je zaběhnutá a má stálou klientelu. Jedná se o nadstandard, tedy i ceny tomuto odpovídají, a proto i se třemi pokoji jsou krásné tržby. Návratnost investice max.do 12 měsíců.

Zavolejte mi pro více informací, nebo pro domluvení si prohlídky. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 164 m² Praha 3

Červen 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.