Prodej mobilního domu 63 m² Bystřička

Cena: 3 500 000 Kč, prodej rekreační chaty ve velmi žádané lokalitě Bystřička, okres Vsetín. Chata leží v přímo nad pláží přehrady a skýtá nádherné výhledy do okolní přírody. Příjezd k nemovitosti je po asfaltové komunikaci, parkování přímo u domu.

Jedná se o prostornou zděnou chatu ve velmi dobrém udržovaném stavu. Je zde zavedena elektřina, voda ze studny a zásobních nádob 1.000l je přivedena do kuchyně i koupelny, odpady jsou svedeny do septiku. Chata má dvě nadzemní podlaží. V prvním podlaží se nachází sklep a dvě obytné místnosti.
Druhé podlaží sestává z předsíně, verandy, obývací části s jídelním koutem, dvou ložnic, koupelny s vanou a odděleným WC, na obytnou část navazuje prostorná terasa.

Vytápění je kamny na pevná paliva, ohřev vody je elektrickým bojlerem.

Součástí venkovního vybavení je venkovní krb a dvě zahradní chatky.

Místo je celodenně osluněno.

Obec Bystřička leží na západním okraji Vsetínských Beskyd a je vyhledávanou turistickou lokalitou. Jedním z hlavních lákadel je právě přehrada Bystřička, poblíž které chata leží. Její vodní plocha o rozloze 38 ha vytváří jednu z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí s možností koupání a vodních sportů. Okolní příroda skýtá bezpočet možností pro pěší túry, cyklistiku, houbaření i zimní sporty.

Náhled na Bystřičku najdete na leteckém snímku https://www.youtube.com/watch?v=a1UiihJvU3Q.

Vzdálenost od Vsetína je 18km, 11km od Valašského Meziříčí a 14 km od Rožnova pod Radhoštěm.

Zájemcům chatu velmi ráda představím na prohlídce, pomoc se zajištěním financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 642588.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 63 m² Bystřička

Březen 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.