Prodej louky 32680 m² Turnov

Cena: 2 980 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej souboru pozemků v chráněné oblasti Českého Ráje o celkové výměře 32 680 m².

Jde o vyjímečné místo v klidu, uprostřed přírody s pěkným výhledem. Pozemek je situován na JZ. Obsahuje jak velkou louku, tak les i v části pozemku je vodní túje (v tuto chvíli je vypuštěná).
Pozemek je rozdělen dle kat. mapy cestou ve vlastnictví Města Turnov. Po obvodu horní části pozemku vede cesta také ve vlastnictví Města Turnov .

Pozemky jsou na listu vlastnictví vedené jako zemědělský půdní fond. Dle územního plánu jde o nezastavěné území, které je funkčně nevyhraněné s několika přípustnými funkcemi. Např. pozemky určené k plnění funkcí lesa, pozemky zemědělského půdního fondu. Případně pozemky ploch a koryt vodních toků bez rozlišení převažujícího způsobu využití, pozemky přirozených a přírodě blízkých ekosystémů. Plochy jednotlivých funkcí nevyžadují jejich samostatné vyměření.

V tuto chvíli nejde o pozemek určený k výstavbě RD. V blízkosti pozemku nejsou IS. Turnov cca 4 km.

Vlastník pozemku si vyhrazuje právo výběru kupce. Nejde o veřejnou soutěž.

V případě zájmu využijte přiloženého kontaktu a napište. Ev. číslo: 636778.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej louky 32680 m² Turnov

Květen 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.