Prodej komerčního objektu Ostatní, 355 m²

Cena: 11 200 000 Kč, Rodinný dům nebo investiční příležitost ? To už nechám na vás.
Tento dům v sobě ukrývá 3 bytové jednotky s vlastními vstupy. Dispozice bytů je 3kk a jsou po kompletní a velmi vkusné rekonstrukci, takže žádné další investice vás nečekají.
První mezonetový byt 3kk – 125m2, který je ve spodním patře, má přímý vstup na svou vlastní terasu se zahradou a zapuštěným bazénem v zemi. Druhý vedlejší byt – 115m2, se stejnou dispozicí má taktéž vstup na vlastní terasu se zahradou. A poslední třetí – 115m2, který se nachází ve vrchním patře, disponuje prostornou terasou s posezením.
Všechny byty jsou momentálně obsazené spokojenými nájemníky. Roční výnos z celého domu je 800.000,- Kč za rok. Kompletní rozpad příjmů a seznam provedených investic vám rádi sdělíme na prohlídce.
Dostatek parkovacích míst je přímo před domem. Do centra Ostravy se dostanete pohodlně za 10 minut. Na autobus to budete mít pár minut. V okolí se také nachází dostatek zeleně pro kratší procházky.
Nejvýhodnější financování je pro nás samozřejmostí! Zavolejte, domluvte si prohlídku a ráda vám nemovitost ukážu.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97931.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Ostatní, 355 m²

Prosinec 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.