Prodej komerce 382 m² Černošice

Cena: 22 900 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vily v Černošicích 7+kk s bazénem, 382 m² obytné plochy vč. Lékařské ordinace 48 m², dvougaráže, na pozemku 1.402 m², ul. Voskovcova.

Vila je z r. 2000, s užitnou plochou 382 m². Jedná se o zděnou stavbu, nepodsklepenou, s obytným podkrovím a valbovou střechou (krytina Tondach). Obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad, do vily krásně svítí slunce, což je z mnoha fotografii patrno.

Zahrada výměrou 1.143 m² prostorná se vzrostlými stromy zajišťující úplné soukromí. Nechybí velký bazén s protiproudem.

Dům o obytné ploše 334 m². V přízemí domu je zázemí s obývací částí s krbem, kuchyň s jídelnou se vstupem na krytou část zahrady. Nechybí 2-garáž, zádveří, hala a soc. zázemí.

Do podkroví stoupáme dřevěným točeným schodištěm do prostorné haly. V této části objektu najdeme dva dětské pokoje k nímž náleží dětská koupelna a samostatné WC. Rovněž ložnice se soukromou koupelnou a šatnou. Nechybí pokoj pro hosty s vlastním sociálním zázemím. Zároveň se zde nachází pracovna. Pro mne nádhernou místností je pokoj v centru 2.NP s výhledem do zahrady s krásným tvarem okna do tvaru domu. Tento pokoj je předurčen k relaxaci a třeba cvičení jógy .. vše je na fantazii vlastníků.

Součástí přízemí domu je zkolaudovaná lékařská ordinace o celkové výměře 48 m². Prostory odpovídají lékařským normám. Ordinace má samostatný vstup, zádveří, čekárnu (9,68 m²), ordinace je 20,68 m². Samozřejmostí jsou samostatné toalety, sklad.

Dům je velmi příjemně dispozičně vyřešen a působí velmi teple a prostorně. Lékařská praxe nijak nenabourává rodinné zázemí ani soukromí rodiny.

Pro orientaci v domě jsou k dispozici půdorysy. Dům je neobývaný, připraven k předání ihned.

Dům Vám rádi představíme na jeho prohlídce.

www.vilacernosice.cz Ev. číslo: 631782.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerce 382 m² Černošice

Říjen 10th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.