Prodej komerce 1115 m² Nový Bor

Cena: 6 500 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v zastoupení majitele, prodej komerčního domu v Novém Boru o 1115 m² podlahové plochy. Dům je rozdělený na část bytovou a část komerční. Bytová část domu obsahuje 3 byty, půdní prostor a sklep o podlahové ploše cca 24m². Dva byty, které jsou pronajaté (každý z bytů o podlahové ploše cca 80 m²) a třetí je v nedokončené započaté výstavbě o podlahové ploše cca 140 m². Dále v částí obytné se nachází garáž. V přízemí domu je prostor pro komerční účely, který je v současné době pronajaty jako večerka o podlahové ploše cca 70m².Byty jsou opatřeny plynovými kotly, který ohřívají jak teplou vodu tak vodu na topení.

Část komerční prostor má dvě patra a z toho první patro je v současnosti pronajaté a funguje jako železářství. Obě patra mají cca 370 m².

Dále k objektu náleží zahrada o rozměrech 238 m² kterou v současnosti využívají nájemníci.

Dům se nachází v centru města Nový Bor. Město je známe sklářskou historii a je významnou turistickou destinací. V Dosahu stavby je veškerá občanská vybavenost. Jsme schopni zajistit i financování.

Na doptání je možno sdělit více informací. Ev. číslo: 632143.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerce 1115 m² Nový Bor

Listopad 15th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.