Prodej kanceláře 31 m² Praha 3

Cena: 3 300 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout moderní kancelář s vlastním vchodem o rozměrech 30,8 m2. Je umístěna vedle rozsáhlého parku Vítkov, v Residence Kališnická z roku 2014, která se nachází v atraktivní lokalitě na Praze 3 – Žižkov. Možnost dokoupit parkovací místo před budovou s elektrickými vraty za 360 000 Kč.

Velmi světlá a teplá kancelář s velkoplošnými hliníkovými okny a moderním designem. Disponuje prostorným pracovním prostorem, malým jídelním koutem, WC s kvalitní sanitární technikou a umyvadlem v samostatné místnosti.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost – drobné obchody, lékárny, kavárny a restaurace, autobusové a tramvajové zastávky. Do metra linky B “Florenc” se dostanete autobusem č. 207 za pouhých 8 minut. Možnost pěší dostupnosti do centra Prahy.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. V případě zájmu mne prosím kontaktujte a já Vám ráda poskytnu více informací. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej kanceláře 31 m² Praha 3

Červenec 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.