Prodej kanceláře 223 m² Praha

Cena: 0 Kč, Reprezentativní čtyřpodlažní rohový – řadový dům po kompletní rekonstrukci z roku 1996, nabízí prostorné světlé místnosti s pěknými výhledy do tichého parku a vnitřní bazén s udržovanou zahradou poskytují nemovitosti stojící v příjemně klidné a zároveň dobře dostupné lokalitě tradiční čtvrti Prahy 10 – Záběhlice svou jedinečnost.

Přízemí tvoří zádveří se schodištěm ( a dolním schodištěm do suterénu viz plán) a vstupem do kuchyňské a jídelní části, kde se nachází spíž a vstup do zadní části zahrady, dále předsíň se vstupem do koupelny ( WC, sprchový kout) a obývacího pokoje ( funkční krb)na který navazuje ložnice a zakrytá zimní zahrada. V 1. Patře se nachází ložnice s francouzským balkónem do pravého pásu zahrady, pracovna s obloukovým balkónem a koupelna ( WC, vana ). Ve 2. Patře, ložnice , úložná prostora a koupelna ( WC a sprchový kout. V suterénu je umístěna , prádelna, sklad, dílna , garáž + zadní vstup do zahrady a místnost, kde je umístěn bazén se sprchovým koutem.
K vybavení domu patří dřevěné parkety, schodiště s litou podlahou, dlažba, plastová okna a pouze v podkroví jsou dřevěná, dveře plastové a dřevěné, nový plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu, zděný bazén s okruhem pročištění vody za pomocí pískové filtrace s napojením na solární ohřev a se zatahovací folií.
Střecha krytina Bramac (záruka do r.2026)– alpská taška na sucho, plot – drátěné pletivo v ocelovém rámu, sloupky na oplocení z bílých cihel, druh svislé nosné konstrukce: Kámen, cihly, tvárnice vč. kombinací.
Zastavěná plocha domu 110 m², garáž 23 m², plocha parcely 289 m², zahrada 178 m², užitná plocha 223 m², zimní zahrada 23,4 m², balkon 3 m².

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej kanceláře 223 m² Praha

Říjen 9th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.