Prodej garáže s dílnou, 31 m², Jablonec n. N., ul. Zelená

Cena: 699 000 Kč, Výjimečná nabídka! Atypické prostory ve zděném bytovém domě, které můžete využít podle svých potřeb. První místnost o rozměrech 4,8 m x 3 m s vlastním přístupem ze zahrady domu a jedním oknem se stane ideálním dílnou pro vaše kreativní projekty. Druhá místnost o rozměrech 4,4 m x 3,2 m je garáž se sekčními vraty (výška 1,6 m, šířka 2,4 m) s přístupem z komunikace.

Tato zajímavá lokalita v Jablonci nad Nisou nabízí skvělou dostupnost do centra města. Tyto prostory jsou samostatnou jednotkou v osobním vlastnictví, což znamená plnou flexibilitu a kontrolu nad jejich využitím.

Nemovitost má podružné měření elektřiny, což usnadní vaše plány a projekty. Nezmeškejte tuto unikátní příležitost a přijďte si prohlédnout tyto prostory, které mohou posloužit jako vaše nové pracoviště, dílna nebo úložný prostor. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku hned teď!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej garáže s dílnou, 31 m², Jablonec n. N., ul. Zelená

Prosinec 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.