Prodej garáže 19 m² Brno

Cena: 675 000 Kč, prodej garáže, 19m², v městské části Brno – Veveří. Garáž je v osobním vlastnictví, pozemek pod garáží je ve vlastnictví města Brna. Roční nájemné za pozemek ve výši 1.140,-Kč, nájem na dobu neurčitou. Garáž je bez č.p / č.ev., je však řádně zapsaná v katastru nemovitostí. Jedná se o řadovou, suchou, zděnou garáž s betonovou podlahou. Střecha je opravena (pískovaná IPA). Garáž je suchá, čerstvě vymalovaná, natřeny jsou i dvoukřídlé ocelové dveře. Ty jsou opatřeny dvěma zámky, FAB zámkem a visacím zámkem s ocelovou petlicí. V garáži není zavedena elektřina.
Rozměry: hloubka 517cm, šířka 300cm, šířka vjezdu 235cm, výška vjezdu 187cm, vnitřní výška 200cm.
Příjezdová komunikace je dlážděná. Garáž je vhodná nejen k parkování automobilu, ale i jako skladovací prostor a v neposlední řadě jako investice. Garáž se nachází přímo naproti baseballovému hřišti Techniky Brno, v těsné blízkosti “Hospůdky za homerunem”.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvýhodnější nabídkou. Pro další informace volejte makléře. Ev. číslo: 642483.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej garáže 19 m² Brno

Květen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.