Prodej domu v osobním vlastnictví 174 m², Dubí

Cena: 5 290 000 Kč, Prodej vily 174 m2 z 30. let v Dubí s pozemkem 3967 m2 Detailní informace
V exkluzivním zastoupení nabízíme možnost vlastnit rodinný dům s velkým pozemkem. Dům prošel vkusnou a rozsáhlou rekonstrukcí a jeho dispozice se dá řešit i jako dvougenerační. Výhodou této nabídky je udržovaná zahrada a dispozice 3+1 po kompletní rekonstrukci s možností rozšíření o suterénní část, která má samostatný vstup. Rekonstrukce byly řešeny kvalitními materiály a rozsáhlou formu (dveře Sapeli, nové parkety v pokojích, rozvod topení v mědi, veškeré nové rozvody, podlahy, okna plastová, opěrné zdi, oplocení pozemku, izolace zdiva, ). Jediné, co chybí je fasáda.
Vstup do domu je možný s 1.NP, kde se nachází zádveří, obytná místnost, koupelna se sprchovým koutem, technická místnost a nyní prostor dílny, který je případně možné předělat na pokoj. Z této části se dá dostat do 2. NP, kde se vyjde do technické místnosti, zde je toaleta a místo pro pračku a sušičku. Dříve zde byl i sprchový kout, a tak je možnost vytvořit i další koupelnu. Na patře se nachází prostorná kuchyně s ostrůvkem a jídelnou. Tato část je propojena s obývacím pokojem s krbem, bude tak postaráno o teplo domova a příjemnou atmosféru. Vstup do 2. NP je možný i ze zahrady díky přemostění, kde ze zádveří se dá dostat do již zmíněné kuchyně. Po schodech vystoupáme do podkroví, kde jsou dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletou. V případě potřeby je možno využít půdní prostor pro skladování nebo předělat na plnohodnotný pokoj.
Rozlehlá zahrada o velikost 3967 m2 je rozdělena do části kolem domu, kde díky opěrným zdím je část kolem domu rovinatá. Nabídne posezení v krytém altánu a zahradní domek na nářadí. Přes svah se dostanete do horní rovinaté části, která nabídne klid, soukromí, a to cca na 2000 m2. Zde se nachází kolna s velkou zásobou dřeva, kterou je možnost bez práce, díky důmyslnému řešení dostat jednoduše až k domu. Nemovitost je napojena na veškeré sítě. O teplo se mimo krbu stará elektrický kotel. Brána na pozemek je řešena elektrickým pohonem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 174 m², Dubí

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.