Prodej DB 3+1 v centru Frýdlantu nad Ostravicí, Poštovní

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v centru Frýdlantu nad Ostravicí. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu v ulici Poštovní. Dům je po rekonstrukci, má plastová okna a je kompletně zateplený včetně nové fasády. Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Bytové jádro je vyzděné, koupelna je vybavena sprchovým koutem. Jednotlivé pokoje bytu jsou prostorné. V bytě pro budoucího majiV. Ohřev vody zajišťuje karma. K bytu náleží balkon, ze kterého je pěkný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici zděné sklepní prostory a komora. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Byt je možné převést do OV.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. Ve Frýdlantu nad Ostravicí je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ve Frýdlantu nad Ostravicí a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 703 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 3+1 v centru Frýdlantu nad Ostravicí, Poštovní

Září 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.