Prodej činžovního domu 178 m² Horní Slavkov

Cena: 5 720 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují Pokračujeme se zajímavým seriálem VÝNOSOVÉ NEMOVITOSTI – postupně vám přineseme 6 zajímavých výnosových nemovitostí v různých cenách ale vždy s velmi zajímavým výnosem! SLEDUJTE NÁS – VYPLATÍ SE TO!

*2*

Horní Slavkov, šance na expanzi v prázdném činžovním domě, zvýšit počet bytů z deseti na 14!
Činžovní bytový dům se zastavěnou plochou 178m²v centru obce u náměstí je určen k celkové rekonstrukci a nabízí tak uspořádání v souladu s představami nového majitele. Je též možno využít již schválený projekt na stavbu 10-ti bytových jednotek. Rekonstrukce domu byla provedena částečně před mnoha lety, poté byl pronajímán sociálně potřebným skupinám. Lze navázat na prvky, které zůstaly z předchozí rekonstrukce zachovány – částečné zateplení, část vyměněných oken za plastová, elektro rozvody. Dům je celý podsklepený. Třípatrová budova také nabízí rozlehlý půdní prostor, vhodný pro další vestavbu. Nemovitost stojí na vlastním pozemku a patří k ní i vedlejší nezastavěný pozemek, který byl dříve využíván k podnikání jako parkoviště a autobazar. Na pozemku vedle domu je možno přistavět další bytové jednotky. Schopný investor si zajistí dotaci z evropských fondů. Ev. číslo: 22098.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 178 m² Horní Slavkov

Únor 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.