Prodej chaty 43 m² Cetoraz

Cena: 790 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej původního předválečného srubu postaveného ve vyhledávané chatové osadě vzdálené cca 1,5 km od obce Cetoraz na Pelhřimovsku. Srub je vzdálen cca 40 m od potoka a 150 m od krásného rybníku Valcha. Celá oblast je rájem rybářů a houbařů! Chata je po částečné rekonstrukci, uvnitř obloženo palubkami, masivní nábytek na míru, krbová kamna, lednička, mikrovlnná trouba. Zastavěná plocha činí 43 m2 s obecním pozemkem o celkové rozloze 207,5 m2.
Za obecní pozemek se platí nájem cca 2000 Kč/rok. V chatě se nachází elektrická přípojka, vařit se dá na plynové bombě, WC – chemické. Vedle chaty je připraven sdílený septik, stejně jako užitková voda – možnost napojení obojího – dohoda.
V okolí chaty se nachází 300 m přírodní hřiště, v pěší vzdálenosti další 3 rybníky, cyklotrasy a turistické stezky, 1,5 km Cetoraz, 5 km: Pacov – město s kompletní vybaveností, 13 km Chýnovká jeskyně, 12 km hrad Kámen a další.
Doporučuji osobní prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 43 m² Cetoraz

Duben 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.