Prodej chaty, 120 m²

Cena: 0 Kč, Máte rádi rybaření, relaxování u vody nebo třeba vodní sporty? Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu, která se nachází v první řadě u vody v klidné zátoce u obce Chvalatice.
Chata má dvě patra. V prvním patře se nachází společenská místnost vybavená kuchyňskou linkou, krbem s posezením, technická místnost pro kutily, sprcha a dvakrát WC.
V patře druhém se nachází jídelna s kuchyňským koutem a krásným výhledem do zátoky, čtyři pokoje, které nabízí 16 lůžek na spaní, samozřejmostí druhého patra je WC.
Součástí chaty je prostorná terasa s posezením, dětským koutkem, krbem, sklep, chybět nesmí také molo a loďka. Chata je zabezpečena kamerovým systémem a na oknech jsou předokenní bezpečnostní rolety. Chata je napojena na elektřinu, obecní vodu a septik, vytápění je elektrické.
Velkou výhodou je krásná příjezdová cesta, z velké části asfaltová, která Vás přivede až na soukromé parkoviště přímo u chaty.
Za chatou se nachází lodní přístav s lodní dopravou, která Vás dopraví na pláž Bítov nebo Vranov. Velkou chloubou Chvalatické zátoky je také skalní útes, který si rozhodně nesmíte nechat ujít, ten klid a rozhled rozhodně stojí za to.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Zajistíme výhodné financování této nemovitosti.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98807.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty, 120 m²

Únor 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.