Prodej chalupy 150 m² Polná

Cena: 2 125 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu/chalupy v malebné vesničce Janovice u Polné. Jedná se o dům s uzavřeným dvorkem a velkou stodolou v klidné části obce. Prostorný dům o dispozici 5+1 je určený ke kompletní rekonstrukci dle představ nového majitele.
Dům je napojený na elektřinu, vodu, vytápění je řešeno ústředním topením. V kuchyni a vedlejším pokoji jsou původní kachlová kamna, která jsou společně propojena. V přízemí domu je chodba ze které se vstupuje do kuchyně, menšího pokoje a prostorného obývacího pokoje s výhledem do malé zahrádky před domem. Dále se zde nachází koupelna s vanou, WC, komora , vstup do malého sklepa a schodiště. V 1.NP se nachází 2 místnosti a vstup na prostornou půdu, která lze upravit na další obytnou část.
Uzavřený dvorek s chlévy a velkou stodolou zajištuje nejen soukromí, ale poskytuje také dostatek místa pro odpočinek, chov domácích zvířat, podnikání,
parkování aut apod.
Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo jako chalupa, především pro milovníky klidu a přírody.
Janovice jsou nejvzdálenější částí města Polná. Nachází se na české straně historické zemské hranice Čech a Moravy asi 5 km východně od Polné v okrese Jihlava v Kraji Vysočina.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 150 m² Polná

Září 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.