Prodej chalupy, 140 m²

Cena: 27 980 100 Kč, Představujeme Vám dokončenou novostavbu rodinného domu v Pasekách nad Jizerou
se samostatnou garáží, parkovacím stáním až pro 6 aut a krytým bazénem s protiproudem, nacházejícího se v malebné části západních Krkonoš.
Nemovitost se nachází na kraji svažitého pozemku o celkové výměře 3029 m2. Zastavěná plocha pozemku činí 95m2, garáž 27m2. Chalupa má 2 nadzemní podlaží s užitnou plochou 140m2. V 1. NP se nachází obývací pokoj 33m2 s velkými kachlovými kamny, za kterými je vybudováno ležení k odpočinku. Součástí této místnosti je velká moderní kuchyně s veškerými spotřebiči. Na tomto patře se dále nachází ložnice 11,3m2, koupelna4m2 a WC1,1m2, technická místnost a sauna.
2. NP disponuje 3 pokoji, koupelnou a WC. V půdních prostorách se nachází další pokoj s praktickou hernou pro děti. Dům má dostatečně hlubokou 76m vrtanou studnu. Topení teplovodní v kombinaci s elektrickým kotlem a kachlovými kamny. V přízemí domu podlahové topení. Topení je ovládáno na dálku. Dům se prodává se zařízením, dle domluvy s majitelem.
Chalupa je zasazena do svahu na velkém pozemku s orientací na Jih s nádherným výhledem do krajiny z vlastní terasy před domem. Toto území je protkané stezkami jak pro cyklisty, tak i pěší turisty, nedaleko lyžařská střediska, Paseky, Rokytnice nad Jizerou ,Rejdice, U Čápa-Příchovice a Harrachov. Hledáte-li dům k bydlení nebo rekreaci, neváhejte nám zavolat pro více informací. Navíc vzhledem k úžasné lokalitě je tento dům vhodný také k podnikání (krátkodobé, dlouhodobé pronájmy). Kdykoli jste vítáni na prohlídce domu, kdy Vám představíme celkový dojem z bydlení v přírodě. Máme pro Vás připraveno i výhodné financování.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95787.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy, 140 m²

Červenec 30th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.