Prodej bytu 4+kk 110 m² Moravská Ostrava

Cena: 7 370 000 Kč, Aktuálně jsme v centru Ostravy na ulici Masná 6 dokončili kompletní rekonstrukci bytového domu, který nyní nabízí 10 moderně řešených prostorných bytů. Každá jednotka má navíc vlastní terasu a velkou sklepní kóji. Všechny byty jsou vytápěný prostřednictvím elektrického podlahového vytápění, kdy je každá místnost regulovaná samostatně pomocí dotykového termostatu. Na podlahách je položen lepený vinyl značky Gerflor v kombinaci s dlažbou, v koupelnách jsou kvalitní obklady italské značky Atlas Concorde a španělské keramičky Aparici.
Bytový dům se nachází v klidném a bezpečném místě centra Ostravy, kde naproti vstupu do domu stojí budova policejní stanice policie ČR.

Tento konkrétní byt má dispozici 4+kk o výměře 115,6 m2 + sklep 5,6 m2 + terasu o výměře 6 m2. V bytě se nachází moderní kuchyňská linka kompletně osazena vestavěnými spotřebiči značky Bosch. Kuchyňský prostor je zde částečně oddělen od obývací části, která jak je patrno z fotografií je zcela vybavena. V koupelně najdeme volně stojící vanu Freedom značky Ravak z litého mramoru, společně s walk-in sprchovým koutem a umyvadlem. WC je pak samostatné. Byt disponuje technickou místností, ve které je umístěn bojler k ohřevu teplé vody a vejde se zde i pračka. V bytě jsou dále tři velké pokoje, předsíň s již nainstalovaným botníkem a chodba.

Cena tohoto ukázkového bytu nezahrnuje cenu nadstandartního vybavení v bytě (vyjma kuchyně a koupelny) a tedy není součásti kupní ceny. Cena bytové jednotky v tomto domě je stanovena od 67.000,- Kč/m2.

V případě, že se nerozhodnete pro tento konkrétní byt, máte možnost vybrat si z dalších bytů, které aktuálně ještě nejsou vybaveny kuchyní a ostatním nábytkem. Interiér si poté můžete dokončit svépomocí nebo ho pro Vás navrhneme a zhotovíme podle vašich představ.

Doporučujeme osobní prohlídku této zajímavé nemovitosti, na které Vám rádi sdělíme veškeré detaily.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 110 m² Moravská Ostrava

Září 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.