Prodej bytu 4+kk 109 m² Brno

Cena: 16 900 000 Kč, Prodej nadstandardní novostavby bytu 4+kk se střešní terasou a velkou vlastní zahradou v Brně – Jundrov, ulice Březová. Jedná se o moderně navržený projekt pouze 4 bytových jednotek ve velmi žádané a klidné lokalitě města Brna. Bytový dům je citlivě umístěn mezi okolní zástavbu rodinných domů. K bytové jednotce o čisté užitné výměře 108,4 m2 náleží dvě parkovací stání pod přístřeškem, dvě terasy o výměře v součtu 42,1 m2 a vlastní pozemek – zahrada o výměře 208,6 m2. Bytová jednotka je řešena formou mezonetu, je situována v 2. a 3. NP (první a druhé patro) + střešní terasa ve 4.NP. V prvním patře jsou umístěny obytné pokoje a zázemí bytu, ve druhém patře obývací pokoj s kuchyňským koutem, s terasou a venkovním schodištěm na střešní terasu. Netradiční dispozice bytu nabízí dvě koupelny, dostatek úložného prostoru, vlastní prostornou zahradu a dvě trasy s úžasným výhledem. V současné chvíli probíhá výstavba, jejíž předpokládané dokončení je naplánováno na květen roku 2022. Kupec si tudíž ovlivní a sám vybere druhy jednotlivých povrchů a zařizovací předmětů dle vlastní preference a vkusu. Tento atraktivní projekt je ojedinělou příležitostí koupě novostavby bytové jednotky v jedné z nejžádanějších vilových lokalit města Brna. Byl naprojektován s maximální snahou o zasazení netradiční architektury domu do okolní zeleně s využitím nadstandardních materiálů. Nachází se na úpatí místního lesa – obory Holedná, přitom stále v relativní blízkosti centra města.

Dispozice:
2.NP:
– Vstupní hala 6,7 m2.
– Schodišťová hala + schodiště 17,3 m2.
– Pokoj 10,7 m2.
– Koupelna s vanou a WC 5,3 m2.
– Pokoj 10,5 m2.
– Předsíň 3,3 m2.
– Koupelna se sprchovým koutem a WC 3,4 m2.
– Ložnice 11,0 m2.
3.NP:
– Obývací pokoj s kuchyňským koutem 37,3 m2.
– Samostatné WC 1,4 m2.
– Terasa 4,5 m2.
4.NP:
– Střešní terasa 37,6 m2.
Dále k bytu patří:
– Sklepní kóje 1,6 m2.
– Zahrada 208,6 m2.
– 2 x Parkovací stání – 2 x 18 m2.

Stav a vybavení:
– Okna a francouzské dveře hliníkové antracitové s izolačním trojsklem.
– Podlaha – keramická dlažba + vinyl.
– Vstupní dveře bezpečnostní hliníková, interiérové dveře bezfalcové včetně zárubní, celoplošný laminát.
– Vytápění vlastním plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem TUV, podlahové teplovodní vytápění.
– V kuchyni příprava elektřiny, vody a odpadu pro kuchyňskou linku, v technické místnosti příprava pro pračku a sušičku.
– Kuchyňská linka, svítidla, klimatizace, exteriérové žaluzie či vestavné skříně – nejsou součástí standardního provedení, lze se však na jejich dodání individuálně dohodnout.
– Pro vlastní výběr podlah, dlažeb, obkladů či zařizovacích předmětů koupelen, bude kupci dodán seznam spolupracujících partnerů s konkrétním cenovým rozsahem.

Městská část Brno Jundrov je vyhledávanou a oblíbenou lokalitou pro blízkost okolní přírody, přitom s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Rozkládá se na pravém břehu řeky Svratky, na úpatí obory Holedná, což ocení nejenom milovníci klidných procházek.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 109 m² Brno

Srpen 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.