Prodej bytu 4+1 80 m² Praha

Cena: 7 870 000 Kč, Nabízíme k prodeji prostorný byt ideální pro rodinu s dětmi. Byt se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem.

Po vstupu do bytu Vás přivítá prostorově velkorysá chodba, odkud se dostanete do dalších neprůchozích místností. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se základními spotřebiči a odkládacím pultem a disponuje dvěma koupelnami. Jedna z těchto koupelen je vybavena vanou, druhá koupelna má naopak sprchový kout a WC. V bytě je pak další samostatné WC.

Byt je nyní v družstevním vlastnictví, ale není problém jeho převod do vlastnictví osobního. V katastru nemovitostí je již byt vymezen jako samostatná jednotka. K bytu náleží lodžie (7 m2) a sklep (3 m2).

Byt ocení i početnější rodina nejen pro svou prostornost, ale i okolí domu. Přímo u domu se nachází několik dětských hřišť, v těsné blízkosti pak řada mateřských i základních škol a zájmových kroužků. Veškerou občanskou vybavenost zde budete mít jako na dlani. Příjemnou procházkou jste do půl hodinky v Prokopském údolí.

V případě zájmu o tuto prostornou nemovitost v oblíbené lokalitě nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+1 80 m² Praha

Leden 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.