Prodej bytu 3+kk 97 m² Praha 3

Cena: 15 990 000 Kč, Při rychlém a věcném jednání možná sleva!

Toužíte po volnosti, klidu, soukromí, vlastní zahradě a přesto preferujete výhody bydlení v bytě? Hledáte pro svou rodinu prostorný byt, ovšem současně se nechcete vzdát myšlenky na možnost užívat vlastní zahradu, s přáteli grilovat a posedět nebo mít dokonce u bytu bazén? Spatřujete i pro Vás výhody plné občanské vybavenosti v dosahu pár minut? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji velmi krásný a prostorný byt 3+KK o výměře 97,1 m2, ke kterému patří opravdu nadstandardně velká předzahrádka s terasou (68m2), také rozšířené garážové stání v suterénu domu a prostorný sklep 5m2. Dispozičně velmi dobře řešený byt se nachází v 1.nadzemním podlaží žádaného developerského projektu TULIPA TŘEBEŠÍN, který byl dokončen před 2 lety a situován je okny do velmi klidného vnitrobloku. Stávající majitel nechal byt dokončit s celou řadou nadstandardních úprav, které zvyšující komfort bydlení. Naleznete zde:
– prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem vč. spotřebičů (vstup na terasu a zahradu)
– 2 ložnice s vlastním vstupem na terasu a zahradu
– velkou designovou koupelnu s toaletou, s velkou vanou a sprchovací clonou (velmi luxusní obklady a dlažby na zakázku)
– oddělenou toaletu ( opět stejný design a velmi luxusní obklady a dlažby na zakázku)
– technickou místnost/šatnu s možností připojení pračky
– prostornou chodbu, která účelně propojuje všechny místnosti bytu
– soukromou terasu a travnatou zahrádku (přístupné ze všech pokojů)
– vlastní parkovací stání v 2PP domu (rozšířená varianta)
– zděný sklep v 2PP domu (chráněn 2 bezpečnostními vstupy)

Bezpečnost zajištěna speciálními bezpečnostními dveřmi, vstupy na čip a kamerovým systémem v domě. K bytu patří parkovací stání v suterénu domu (vjezdová sekční vrata na dálkové ovládání). V domě se velmi často nabízí další parkovací stání k pronájmu či odkoupení.

V okolí domu je celá řada sportovního či relaxačního vyžití nejen pro Vás, ale také pro Vaše děti a veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, sportovišť, obchodů. Uvítáte také snadno dostupné MHD s rychlým spojem s centrem města.

Velmi doporučuji tento krásný byt. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Pro lepší představu jsme pro Vás připravili 3D virtuální nabídku, díky které si byt můžete v klidu projít v on-line prostředí a pak se přijít přesvědčit na vlastní oči. https://dunahouse.cz/nemovitosti/LK146057/prodej-byty-zverinova-praha-3-strasnice

Těšíme se na shledání a prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 97 m² Praha 3

Únor 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.